کرایه ماشین از آستارا تا باکو

کرایه ماشین از مرز آستارا تا باکو

جهت سفر زمینی به باکو آذربایجان از مرز آستارا و بیله سوار بعد از گذر از مرز زمینی، سواری های خطی شما را به باکو خواهند رساند.
مرز آستارا در داخل شهر آستارا ایران بوده و پارکینگ روباز نیز در کنار ساختمان گمرک مسافری آستارا بوده که شما می توانید با ماشین شخصی تا آستارا رفته و ادامه سفر را با عبور زمینی از مرز با استفاده از سواری های آستارا باکو به شهر باکو عزیمت کنید.اگر پارکینگ مسقف بخواهید می توانید از پارکینگ پاساژ ولیعصر استفاده کنید.

در حال حاضر با توجه به ایام عادی سال کرایه ماشین سواری از مرز آستارا به باکو ۶۰ مانات برای یک ماشین با ظرفیت ۴ نفر می باشد،ولی در روزهای پرتردد سال مانند عید نوروز و برخی تعطیلات کرایه ماشین از مرز آستارا به باکو تا ۷۰ و ۸۰ مانات نیز رانندگان دریافت می کنند.راهنمای جامع سفر به باکو BakuTravel در تمامی ایام سال برای اعضای گروه خود به قیمت مناسب هماهنگ می کند.

کرایه ماشین از مرز بیله سوار تا باکو

مرز زمینی بیله سوار با توجه به قرارگیری در شمال‌غرب کشور یکی از گذرگاه‌هایی است که مورد استفاده استان های غربی کشور و یا کسانی که از باکو قصد عزیمت به منطقه نخجوان را دارند، قرار می گیرد.
کرایه ماشین سواری از مرز بیله سوار به باکو در ایام عادی سال ۴۰ مانات برای یک ماشین با ۴ نفر ظرفیت می باشد.پارکینگ روباز در کنار مرز بیله سوار موجود می باشد.

ویزای باکو آذربایجان

ویزای الکترونیکی باکو در حال حاضر یکی از آسان ترین روش های اخذ ویزای باکو آذربایجان می باشد که به دو صورت فوری ۳ ساعته و عادی ۳ تا ۵ روز کاری صادر می شود و دارای ۳ ماه اعتبار با ۳۰ روز اقامت می باشد.همچنین دقت داشته باشید که با توجه به قوانین اقامت در باکو آذربایجان اگر قصد ماندن ۱۵ روز و یا بیشتر دارید باید اقامت خود را رجیستر کنید و اگر کمتر از ۱۵ روز اقامت خواهید داشت نیازی به رجیستر نمی باشد.

جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید