پرواز نخجوان باکو

پرواز نخجوان باکو

پرواز نخجوان باکو،اگر قصد مسافرت از طریق نخجوان به باکو را دارید فقط می توانید بصورت هوایی از نخجوان به باکو پرواز کنید بدین منظور شرکت هواپیمایی آزال ایرلاین هر روزه چندین پرواز با هواپیماهای مدرن در این مسیر برقرار کرده که شما می توانید با استفاده از مرز جلفا و ورود به منطقه نخجوان با کرایه تاکسی به فرودگاه نخجوان رفته و از آنجا به سمت باکو پرواز کنید.دقت داشته باشید که جهت سفر به باکو نیازمند ویزای باکو آذربایجان خواهید بود.
ورود به منطقه نخجوان ویزا نیاز نداشته و بصورت مرزی اجازه ورود صادر می شود ولی جهت سفر به باکو بایستی ویزای باکو آذربایجان را از قبل دریافت نمایید.

بلیط پرواز نخجوان باکو

یادآور می شود که بلیط پرواز نخجوان باکو بصورت اینترنتی قابل خرید نمی باشد و باید از طریق دفاتر فروش بلیط در آذربایجان یا در محل فرودگاه نخجوان تهیه نمایید.پروازهای این مسیر توسط هواپیمایی آزال ایرلاین با هواپیماهای بوئینگ ۷۵۷،ایرباس ۳۱۹ و امبرائر انجام می شود.

یادآور می شود که سفر به کشور جمهوری آذربایجان مستلزم دریافت ویزای این کشور است که شما می توانید اطلاعات مورد نیاز درباره اخذ ویزای باکو آذربایجان را از اینجا دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید