پرواز تهران باکو

پرواز تهران باکو

ماهان ایر MAHAN AIR

راهنمای جامع سفر به باکو به اطلاع شما می رساند که شرکت هواپیمایی ماهان ایر مسیر تهران به باکو را نیز به شبکه پروازی خود افزوده و شما هموطنان گرامی می توانید با استفاده از خدمات پروازی این ایرلاین از مبدا تهران به باکو پرواز کنید.

شرکت هواپیمایی ماهان ایر با دارا بودن بیشترین تعداد هواپیما از خانواده ایرباس در ظرفیت های مختلف،یکی از ایرلاین های مطرح در کشور بوده که توانسته است با ایجاد ظرفیت پروازی،نقاط زیادی را تحت پوشش قرار دهد.هم اکنون نیز این شرکت با توجه به افزایش سفرها به جمهوری آذربایجان و شهر باکو به هدف پوشش این مسیر،خط پرواز جدیدی را راه اندازی کرده است که بصورت هفتگی چندین پرواز منظم سیستمی بین تهران و باکو برقرار نموده و شما می توانید بلیط پرواز را از این ایرلاین تهیه کنید.

ایران ایر IRAN AIR

هواپیمایی ایران ایر IRAN AIR نیز پس از وقفه ای،دوباره از بهمن ماه سال ۹۶ پروازهای سیستمی خود را در مسیر تهران باکو تهران بصورت  ۲ پرواز در هفته در روزهای دوشنبه و پنجشنبه آغاز کرد.

بوتا ایرویز Buta Airways

هواپیمایی آذربایجان AZAL

هواپیمایی بوتا ایرویز زیر مجموعه هواپیمایی آزال آذربایجان می باشد که از سپتامبر ۲۰۱۷ پروازهای مسیر تهران باکو تهران را شروع کرده و پروازهای هواپیمایی آزال در این مسیر از طریق بوتا ایرویز انجام می پذیرد.دقت داشته باشید که با توجه به اکونومی بودن این پروازها و پهن پیکر نبودن هواپیماهای مورد استفاده این ایرلاین،شما دارای محدودیت بار همراه مسافر هستید و قبل از خرید بلیط جزییات بار را سوال کنید.

یادآور می شود که جهت سفر به کشور جمهوری آذربایجان مستلزم دریافت ویزای این کشور است که شما می توانید اطلاعات مورد نیاز درباره اخذ ویزای باکو آذربایجان را از اینجا دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید