نمایشگاه باکو

نمایشگاه ماشین باکو ۲۰۱۷

باکو تراول (سفر به باکو) به اطلاع می رساند نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و صنایع مرتبط با خودروسازی که هر ۲ سال یکبار در کشورها برگزار می شود.این بار در سال ۲۰۱۷ در شهر باکو آذربایجان در مرکز نمایشگاهی Baku Expo Center برگزار خواهد شد.در این نمایشگاه تمامی شرکت های مطرح دنیا در زمینه خودرو با ارائه آخرین دستاوردها و خدمات در صدد بر می آیند با پیداکردن مشتریان جدید شرایط فروش را فراهم آورند.

تاریخ برگزاری باکو ۲۰۱۷

نمایشگاه خودرو باکو ۲۰۱۷ در تاریخ ۷ تیر شروع و تا ۹ تیر ماه ادامه خواهد داشت.شما می توانید با دریافت ویزای آذربایجان و همچنین رزرو هتل در باکو آذربایجان شرایط اقامت در باکو آذربایجان را فراهم آورید و از نمایشگاه خودرو باکو ۲۰۱۷ دیدن فرمایید.

شرکت کنندگان باکو ۲۰۱۷

می توان گفت که تمامی کارخانه و شرکت های فعال در زمینه خودروسازی و صنایع مرتبط در نمایشگاه صنعت خودروسازی باکو ۲۰۱۷ شرکت خواهند کرد و با ارائه جدیدترین طرح ها و ایده ها و همچنین محصولات،توانایی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

باکو آذربایجان ۲۰۱۷

شهر باکو آذربایجان با ایجاد زیرساخت ها و امکانات نمایشگاهی و ورزشی در چند سال اخیر مورد توجه برگزار کنندگان نمایشگاه ها و مسابقات ورزشی قرار گرفته است.از این رو اکثر نمایشگاه های بین المللی و همچنین مسابقات بین المللی در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار می شود.

همچنین مسابقات فرمول یک ۱ هم قبل از نمایشگاه صنعت خودرو باکو ۲۰۱۷ در شهر باکو برگزار خواهد شد.جهت اطلاع از مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان خبرها را دنبال کنید اخرین مطالب و خبرها را از باکو آذربایجان با ما دنبال کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.

جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید