مراکز خرید در باکو

مراکز خرید در باکو

مرکز خرید ۲۸می ۲۸ May Mall

این مرکز خرید در بهترین نقطه شهر باکو واقع شده است و یکی از مراکز خرید قیمت مناسب در باکو می باشد که با توجه به موقعیت مناسب برای تردد و دسترسی به مترو و وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی به این مرکز خرید راحت تر کرده است.

مرکز خرید پارک بلوار Park Bulvar Mall

مرکز خرید پارک بلوار باکو با توجه به قرارگیری در ساحل خزر و و داشتن چشم انداز زیبا از ساحل،یکی از مراکز خرید باکو می باشد که شما می توانید به دنبال هر برند که باشید در این مرکز خرید پیدا کنید.

مرکز خرید گنجلیک مال Ganjlik Mall

مرکز خرید گنجلیک مال که جدیدا افتتاح شده با دسترسی به مترو و موقعیت شهری مناسب یکی از گزینه های خوب برای گذشت و گذار و خرید در باکو می باشد که شما می توانید با استفاده از حمل و نقل عمومی و مترو و یا تاکسی به مرکز خرید گنجلیک مال باکو برسید.

مراکز خرید بینه و صدرک Bina and Sadarak Shopping Centers

اگر به دنبال مراکز خرید در باکو هستید که قیمت مناسب تری داشته باشند به شما پیشنهاد می کنیم که حتما سری به بازار خرید بینه و صدرک در شهر باکو بزنید تا با جستجو و چرخیدن در بین مغازه های این بازارها خریدهای خوب همراه با قیمت مناسب پیدا کنید.بازار بینه و صدرک در ورودی شهر باکو قرار گرفته که در روزهای آخر هفته میتوانید به آنجا بروید به جهت فاصله نسبتا زیاد پیشنهاد میکنیم که از تاکسی استفاده کنید.

یادآور می شود که سفر به باکو آذربایجان مستلزم دریافت ویزای باکو آذربایجان می باشد که می توانید اطلاعات لازم را اینجا دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید