مجموعه اقامتی ریلکس

هتل ریلکس لریک

در فاصله ۴۰ کیلومتری از شهر لنکران در جمهوری آذربایجان،شهر لریک قرار دارد.این منطقه به دلیل قرارگیری در میان جنگل های انبوه و همچنین کوهستانی بودن منطقه،به مکانی بکر و دیدنی جهت استراحت تبدیل شده است.مجموعه اقامتی ریلکس در لریک یکی از بزرگترین مراکز تفریحی جنگلی در جمهوری آذربایجان می باشد که در تمام فصول سال پذیرای مسافران داخلی و خارجی آن کشور می باشد.مخصوصا در فصل تابستان به دلیل آب و هوای مطبوع و همچنین پوشش جنگلی منطقه لریک،این مجموعه بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

مجموعه اقامتی ریلکس در لریک آذربایجان را می توان یکی از مراکز کامل از نظر تفریحی و استراحت نام برد که با دارا بودن امکاناتی چون هتل استاندارد و VIP،کلبه های جنگلی،سوئیت های درجه ۱ و VIP،پیست اسب دوانی،پینت بال،رستوران،مراکز درمانی،پارک آبی،قایقرانی و ماهیگیری،باغچه های کودکان و سایر امکانات نام برد که همگی در این مجموعه بصورت متمرکز به مسافران و مشتریان خدمات ارائه می دهند.

موقعیت لریک

جهت دسترسی به این مجموعه پس از ورود به جمهوری آذربایجان از طریق مرز آستارا به سمت شهر لنکران بایستی حرکت کرده و پس از رسیدن به شهر لنکران به سمت لریک در فاصله ۴۰ کیلومتری حرکت کرد.

دقت داشته باشید که سفر به جمهوری آذربایجان مستلزم دریافت ویزای باکو آذربایجان می باشد.توجه داشته باشید که در مرزها ویزا صادر نمی شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.

جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید