قطار مشهد نخجوان

قطار نخجوان مشهد

راهنمای جامع سفر به باکو به اطلاع می رساند که قطار سریع السیر نخجوان به مشهد از طرف راه آهن جمهوری آذربایجان راه اندازی شد.قطار مسافربری سریع السیر نخجوان به مشهد روز پنجشنبه ۹ دی ماه ۱۳۹۵ با حضور آقای  واعظی و آقای مصطفی اف روسای ایرانی و آذری کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان و نیز واسیف طالب اف رییس مجلس عالی جمهوری خودمختار نخجوان راه اندازی شد.

مسیر قطار

این قطار از نخجوان جمهوری آذربایجان حرکت کرده و پس از عبور از مرز جلفا و گذر از تبریز ، زنجان و شاهرود به شهر مشهد مقدس وارد می شود.قطار سریع السیر نخجوان به مشهد روز پنجشنبه ۹ دی بصورت رسمی افتتاح شد و هموطنان می توانند با قرارگیری در ایستگاه های مورد نظر با استفاده از قطار سریع السیر مشهد به نخجوان به نخجوان جمهوری آذربایجان سفر کنند.

فاصله زمینی مشهد تا نخجوان با قطار ۱۸۵۸ کیلومتر می باشد و قیمت بلیط نخجوان مشهد ۴۰ فرانک سوئیس می باشد که مسافران می توانند در کشورهای خود به ارز محلی هزینه بلیط را پرداخت نمایند.

یادآور می شود که جهت سفر به کشور جمهوری آذربایجان مستلزم دریافت ویزای این کشور است که شما می توانید اطلاعات مورد نیاز درباره اخذ ویزای باکو آذربایجان را از اینجا دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید