سفر به باکو از مرز بیله سوار

سفر به باکو از مرز بیله سوار

مرز زمینی بیله سوار،اگر قصد سفر به باکو آذربایجان بصورت زمینی را دارید مرز بیله‌سوار در استان اردبیل، شهرستان مرزی بیله‌سوار مغان واقع شده است که یکی دیگر از مرزهای فعال بین کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان می باشد. فاصله مرز بیله‌سوار از شهر اردبیل ۱۶۰ کیلومتر و همچنین فاصله مرز بیله سوار تا شهر باکو  ۲۲۰ کیلومتر می باشد.شما می توانید از طریق استان های گیلان و آذربایجان شرقی و زنجان،وارد استان اردبیل شده و به سمت بیله سوار حرکت کنید.

ساعت کاری مرز بیله سوار

دقت داشته باشید که ساعت فعالیت مرز بیله سوار بصورت ۲۴ ساعته بوده و با برنامه ریزی قبلی می توانید در هر ساعت از شبانه روز تردد نمایید.سفر به باکو از مرز بیله سوار یکی از گزینه های مناسب برای استان های شمالغرب و غرب کشور می باشد.همچنین یادآور می شود که عوارض خروج از کشور را از قبل پرداخت کنید تا سریع تر از مرزهای زمینی تردد کنید.

ویزای باکو آذربایجان

همچنین یادآور می شود که در مرزهای زمینی ویزا صادر نمی شود و جهت سفر به باکو آذربایجان نیاز به ویزا بوده که از قبل می توانید از طریق سفارت و یا بصورت الکترونیکی ویزای باکو آذربایجان را دریافت نمایید.اطلاعات بیشتر درباره اخذ ویزای باکو آذربایجان را از اینجا دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید