رستوران ایرانی در باکو

 رستوران های باکو

رستوران Gun Aydin

Gun Aydin یکی از رستوران های ترک درمرکز شهر باکو می باشد که در محیطی آرام و دلنشین بوده و با ارائه انواع غذاهای باکیفیت بالا در خدمت مسافران می باشد که شما می توانید از خدمات این رستوران استفاده نمایید و با صرف غذاهای لذیذ و با کیفیت بالا ، لحظات خوب و خوشی را در کنار همسفران خود سپری نمایید.

رستوران چاناک قالا

چاناک قالا یکی از رستوران های مشهور در شهر باکو می باشد که در محیطی شاد و دلنشین همراه با موسیقی زنده برای وعده شام با ارائه انواع غذاها و کباب های لذیذ بهمراه انواع دسرها ، در خدمت مسافران ما می باشد.بشما می توانید میزهای این رستوران در بهترین نقاط باغ که مشرف به سن می باشد را از قبل رزرو کنید.

رستوران مانقال

مانقال یکی از رستوران های باکیفیت باکو در ساحل دریای خزر می باشد که با واقع شدن در کناره دریای خزر منظره ای بسیار زیبا داشته و شما می توانید در هوای باز و وزش نسیم خنک به صرف ناهار با غذاهای کیفیت بالا بپردازید.

رستوران فیروزه

رستوران فیروزه یکی از رستوران های سنتی باکو می باشد که در قلب این شهر قرار گرفته است. این رستوران انواع غذاهای محلی( آذری)، اروپایی و اروپای شرقی را عرضه می کند. از غذاهای آذری این رستوران می توان به ساج، مرغ قوتاب با سبزی اشاره کرد. فضای این رستوران بسیار آرامش بخش بوده و دیوارهای آن توسط فرش های آذری تزیین شده است. این رستوران در میدان فواره واقع شده و محیط دوستانه ای را برای خانواده ها فراهم می کند.

رستوران نارقیز

اگر به غذاهای روسی، گرجی و آذربایجانی علاقه دارید این رستوران را از دست ندهید. از منوی این رستوران میتوان به ساج، دولمه برگ مو و سالاد گرجستانی اشاره کرد. دیوارهای این رستوران را با فرش های دستباف سنتی و لوح محلی آراسته‌ شده است که نشان از تمدن کهن این سرزمین دارد. این رستوران در میدان فانتین واقع شده است.

رستوران لیدو

این رستوران زیبا و بزرگ دارای فضای بسته و باز همراه با موسیقی زنده آذری و فارسی می باشد. در این رستوران انواع غذاهای آذری، اروپایی، اوکراینی، روسی، فست فود و انواع دسر ها سرو می شود. فضای این رستوران بصورت مدرن بوده و محوطه سرسبز و حوضچه زیبای آن همراه با موسیقی زنده شبی به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد این رستوران در خیابان آتاترک واقع شده است.

رستوران بی بی

اگر در طول سفر به کشور جمهوری آذربایجان دلتان برای غذاهای وطنی تنگ شد،میتوانید گذری به این رستوران ایرانی داشته باشید. این رستوران انواع غذاهای ایرانی و آذری را عرضه میکند. این رستوران در خیابان خوجالی واقع شده است.

یادآور می شود که سفر به باکو آذربایجان مستلزم دریافت ویزای باکو آذربایجان می باشد که می توانید اطلاعات مورد نیاز را اینجا مطالعه کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید