خرید خانه در باکو

خرید خانه در باکو

حتما شما نیز پس از یک یا چند بار سفر به جمهوری آذربایجان و شهر باکو با مشاهده معماری زیبای شهری و ساخت و ساز های با کیفیت و مناسب مسکونی در شهر باکو به فکر خرید خانه در باکو افتاده باشید.طبق قوانین جدید شما می توانید در باکو خانه مسکونی خریداری کنید که می بایست ارزش خانه خریداری شده در باکو حداقل ۱۰۰ هزار منات و بیشتر باشد تا بتوانید اقدام به اخذ اقامت موقت آذربایجان کنید.

خرید خانه در باکو چگونه ؟

شما می توانید با مراجعه به مشاورین املاک معتبر در شهر باکو و مشاهده خانه ها پس از انتخاب اقدام به خرید خانه در باکو کرده و مراحل قانونی خرید و انتقال سند را در مراجع مربوطه انجام دهید.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اخذ اقامت باکو از طریق خرید خانه

با خرید خانه به ارزش ۱۰۰ هزار مانات و بیشتر در مرحله نخست یک دوره ۶ ماهه به شما اقامت موقت تعلق خواهد گرفت که پس از آن اگر اقامت خود را تمدید کنید بصورت ۱ ساله تمدید خواهد شد.

در شهر باکو ساخت و سازها اکثرا بصورت آپارتمانی و سایت مسکونی می باشد که از نظر خدمات و امنیت توصیه می شود که در سایت های مسکونی خانه خریداری کنید.اگر قصد خرید ملک و یا خرید ویلا در باکو را داشته باشید بایستی به مناطق ساحلی شهر باکو مراجعه کنید که در حدود ۴۰ کیلومتر با مرکز شهر باکو فاصله دارد.همچنین مجتمع های مسکونی ساخته شده در اطراف شهر باکو دارای حمل و نقل عمومی بوده و تردد به مرکز شهر باکو به سهولت امکان پذیر است.شرکت های مختلفی در زمینه ساخت و ساز در باکو آذربایجان فعال هستند که جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه های مسکونی باکو می توانید با ما در ارتباط باشید.

می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید،آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه خرید خانه در باکو هستیم. [chat style=4]

ویزای باکو آذربایجان

یادآور می شود که سفر به باکو آذربایجان مستلزم دریافت ویزای باکو آذربایجان می باشد که می توانید اطلاعات لازم را اینجا دریافت کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید