اجاره ماشین در باکو

اجاره ماشین در باکو

یکی از قسمت های هیجان انگیز سفر به باکو،گشت و گذار در شهر با ماشین است که در طول روز و یا شب از زیبایی های شهر باکو و نقاط مختلف آن بتوان دیدن نمود.

شما می توانید با ارائه اطلاعات از قبل برای تاریخ مورد نظر خود ماشین را رزرو کرده و در تاریخ مقرر ماشین با برند دلخواه خود را با راننده در شهر باکو تحویل گرفته و به گشت و گذار در شهر باکو بپردازید.

در کشور جمهوری آذربایجان و شهر باکو با توجه به حضور اکثر برندهای مطرح خودروسازی جهان،می توانید انواع خودروهای سبک ساو و شاسی بلند را با برندهای دلخواه خود پیدا کنید و از طریق شرکت های اجاره دهنده خودرو در باکو آذربایجان کرایه کنید و لذت رانندگی با خودروهای روز دنیا را در سفر به باکو آذربایجان تجربه کنید.

شرایط اجاره ماشین

اجاره ماشین در باکو یکی از خدمات مطرح شرکت ها می باشد که تلاش می کنند با ارائه ماشین های روز دنیا خدمات دلخواه مشتریان خود را ارائه کنند و با تامین موارد دلخواه مشتری سعی در بالانگه داشتن سطح خدمات خود دارند.شما نیز در سفر به باکو می توانید از طریق این شرکت ها اقدام به کرایه خودرو کنید که در دو حالت با راننده و بدون راننده می توانید ماشین اجاره کنید و با توجه به زمان مشخص کرایه ، از ماشین استفاده کرده و سپس به شرکت دوباره بازگردانید.

مدارک مورد نیاز

جهت اجاره ماشین در باکو بایستی گواهینامه بین المللی،پاسپورت و در صورت نیاز مقداری پول بعنوان دپوزیت به شرکت اجاره دهنده ماشین بپردازید.برای درخواست گواهینامه بین المللی باید به نمایندگی های کانون اتومبیلرانی ایران در شهر خود و یا مراکز استان ها مراجعه کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از تجربیات سفر می توانید از گروه تلگرام سفر به باکو استفاده نمایید.
جهت ورود به گروه تلگرام سفر به باکو اینجا کلیک کنید